Керамограніт під мармур, травертин, онікс — Галерея Керамогранита

Керамограніт під мармур, травертин, онікс

Вічна класика — тренд не залежний від часу. Натуральні мармури, травертини і онікси, протягом тисячоліть були незамінними в архітектурі і дизайні. Володіючи красою і різноманіттям, натуральні мармури все ж мають і ряд недоліків, таких як крихкість, гігроскопічність і вагові характеристики. Найбільш затребуваною альтернативою натуральним каменям став керамограніт, перевершує за технічними даними, він зміг закріпити свої позиції як в архітектурі, так і дизайні. Такої популярності, у багато так само сприяли цифрові технології, завдяки яким, з’явилася можливість створювати ідеальні копії, передають найдрібніші точності, своїх натуральних прообразів.

 

На сьогодні, безсумнівним бестселером, є білі мармури — калакатта і каррара, ніжні і вишукані вони привносять в інтер’єр легкість і ілюзію простору. В цьому році, найтехнологічніші фабрики змогли порадувати — колекціями чорного мармуру марквіна, дефіцит, якого відчувався останні кілька років. Серії керамограніта під онікс, вже давно вийшли за межі стандартних сприйняття, на ряду з тривіально бежевими, з’являються яскраві і акцентні — жовті, березові, сині. Так само не втрачають свою актуальність, такі різновид як — травертини, Марфіль і Емперадор, здатні наповнити простору відчуттям затишку та комфорту.

Ми змогли зібрати, найкрасивіші і яскраві колекції, які дозволять Вам підібрати керамограніт в будь-якій поверхні і будь-якому розмірі, від стандартних 60х60 до керамічних слябів 150х300.

Найбільш популярні колекції Maxfine: MarmiMaonocibec: Transalp, Lea: Dreaming, AVA: AESTHETICACoem: REVERSO, Fioranese: Marmorea.

Недавние записи